• Mechanik / Monter silników lotniczych – 2500 EUR bonusu na start! (BELGIA)

    NEXT s.c.

    • Lokalizacja
      Bruksela
    • Poziom stanowiska
      Pracownik fizyczny
    • Rodzaj umowy
      Umowa o pracę
    • Model pracy
      Stacjonarna
    • Wymiar pracy
      Pełny etat
    • Dokumenty
      Wymagane CV
    Opis firmy

    Firma zajmuje się produkcją silników lotnuczych.

    Opis stanowiska

    Do głównych zadań montera silników lotniczych (odrzutowych) należy demontaż i montaż poszczególnych modułów silnika, przygotowanie zmontowanych silników do testów zgodnie z wytycznymi technicznymi w celu zapewnienia ich zdatności do pracy w powietrzu, prowadzenie dokumentacji wykonanych czynności.

    Wymagania

    - wykształcenie kierunkowe – dyplom ukończenia średniej szkoły technicznej w zawodzie mechanika bądź elektromechanika
    - mile widziani absolwenci szkół w zawodzie mechanika lotniczego lub osoby mające doświadczenie w pracy z silnikami spalinowymi
    - zainteresowania związane z budową, eksploatacją, obsługą i naprawą silników - chęć rozwoju zawodowego w tym kierunku (silniki odrzutowe)
    - gotowość świadczenia pracy w systemie dwuzmianowym (I i II zmiana)
    - dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się, znajomość języka technicznego

    Co oferujemy

    - zatrudnienie BEZPOŚREDNIE na podstawie belgijskiej umowy o pracę
    - atrakcyjne wynagrodzenie POCZĄTKOWE 19,00 – 22,00 EUR/h brutto! – po szkoleniu podwyżka płacy!
    - 2500 EUR bonusu na start!
    - premia końcoworoczna – 72% wynagrodzenia miesięcznego
    - premia urlopowa – 92% miesięcznego wynagrodzenia
    - premia za udział w zyskach – do 4,5% rocznego wynagrodzenia
    - premie grudniowe 40 EUR netto + 80 EUR brutto
    - eco-bony 190 EUR (raz w roku)
    - ubezpieczenie wypadkowe, zdrowotne i szpitalne (możliwość obęcia ochrona ubezpieczeniową pozostałych członków rodziny)
    - zorganizowanie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
    - organizacja tymczasowego zakwaterowania na początek kontraktu

    RODO

    Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.
    KRAZ 18051

  • Dodane: 13.09.2024
    Wygasa: 13.10.2024

    Popularne ogłoszenia