• Młodszy specjalista ds. digital marketingu

    DWABE

    • Lokalizacja
      Łódź
    • Poziom stanowiska
      Młodszy specjalista (Junior)
    • Widełki płacowe
      5500 - 6500 zł brutto / msc.
    • Rodzaj umowy
      Umowa o pracę
    • Model pracy
      Stacjonarna
    • Wymiar pracy
      Pełny etat
    • Dokumenty
      Wymagane CV
    Opis firmy

    Nasz klient to Polska firma produkcyjna, która od kilkudziesięciu lat działa na rynku krajowym i zagranicznym.

    Zapraszamy kreatywne i zaangażowane osoby do rekrutacji na stanowisku:

    Młodszy Specjalista ds. Digital Marketingu

    Poszukujemy osób zdecydowanych na pracę stacjonarną w Łodzi.

    Opis stanowiska

    Pozycjonowanie stron i realizacja kampanii Google Ads
    Tworzenie stron i sklepów internetowych
    Współtworzenie komunikacji i prowadzenie kanałów społecznościowych
    Przygotowywanie różnorodnych materiałów graficznych zgodnie z potrzebami firmy
    Utrzymywanie aktualności i spójności wizualnej marki
    Współpraca z zespołem marketingowym oraz innymi działami w celu realizacji celów firmy
    Bieżące aktualizowanie wiedzy w obszarze aktualnych trendów branżowych

    Wymagania

    Obsługa programów graficznych pakietu ADOBE: InDesign, Ilustrator, Photoshop, Figma oraz znajomość oprogramowania WordPress
    Poczucie estetyki, kreatywności, odpowiedzialności za projekt
    Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętności pracy w zespole
    Znajomość języka angielskiego

    Co oferujemy

    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, Adekwatne narzędzia pracy, Bogaty pakiet benefitów m.in.: dofinansowanie zajęć sportowych, dofinansowanie do pakietu medycznego, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, Spotkania integracyjne, owoce i warzywa, Parking dla pracowników.

    RODO

    Administratorem Twoich danych osobowych jest DWABE Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Wólczańska 73/3. Przetwarzamy dane osobowe w celach związanych z rekrutacją na dane stanowisko. Kontakt w sprawach ochrony danych osobowych pod adresem email: Pokaż e-mail

    Szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych zgodnie z RODO na stronie dwabe.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DWABE Spółka z o.o. danych osobowych w celach związanych z prowadzoną rekrutacją, które to dane wykraczają poza zakres wskazany w z art. 22 1 kodeksu pracy.

    Administrator poinformował mnie, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę wycofać poprzez złożenie oświadczenia w siedzibie Administratora bądź wysłanie oświadczenia na adres email: Pokaż e-mail

  • Dodane: 23.08.2024
    Wygasa: 23.09.2024

    Popularne ogłoszenia