• Młodszy Specjalista IT / INFORMATYK

    E-integra sp. z o. o. .

    • Lokalizacja
      Płock
    • Poziom stanowiska
      Młodszy specjalista (Junior)
    • Rodzaj umowy
      Umowa o pracę
    • Model pracy
      Stacjonarna
    • Wymiar pracy
      Pełny etat
    • Dokumenty
      Wymagane CV
    Opis firmy

    E-integra Sp. z o. o. od 14 lat działa w branży informatycznej, oferując kompleksowe usługi IT dla firm i instytucji. Świadczymy usługi serwisowe, usługi wsparcia dla użytkowników i jak również dla posiadanego sprzętu. W skład zespołu wchodzą informatycy z bogatym bagażem doświadczeń w branży IT. Firma prowadzi szereg projektów i w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy nowych pracowników.

    Opis stanowiska

    • Praca w zespole wsparcia użytkowników 24H dla ponad 5000 pracowników wewnętrznych dla jednej z największych firm w Polsce
    • Realizacja bieżących zgłoszeń, pomoc zdalna
    • Monitorowanie środowiska serwerowego

    Wymagania

    • Wykształcenie średnie informatyczne lub pokrewne (mile widziane)
    • Doświadczenie w pracy w zespole wsparcia (np. help desk – mile widziane)
    • Bardzo dobra znajomość systemu Windows (pozwalająca na diagnozowanie i rozwiązywanie problemów)
    • Bardzo dobra znajomość MS Office (pozwalająca na diagnozowanie i rozwiązywanie problemów)
    • Podstawowa znajomość zagadnień sieci komputerowych
    • Znajomość budowy komputera
    • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
    • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
    • Umiejętność pracy w zespole

    Co oferujemy

    • Umowę o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego pracowników
    • Możliwość uzyskania doświadczenia IT przy współpracy z jedną z największych firm w Polsce.

    RODO

    Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy i na wykorzystanie ich w procesie rekrutacji na stanowisko Młodszy Specjalista IT prowadzonym przez e-integra Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku. Oświadczam, że jestem świadomy(a) przysługującego mi prawa do poprawiania i dostępu do moich danych osobowych, a także dobrowolności ich podania”

  • Dodane: 27.08.2024
    Wygasa: 27.09.2024

    Popularne ogłoszenia