• Operator Wózka Widłowego - Magazynier

    Logstor International sp. z o.o.

    • Lokalizacja
      Gliwice
    • Poziom stanowiska
      Pracownik fizyczny
    • Rodzaj umowy
      Umowa o pracę
    • Model pracy
      Stacjonarna
    • Wymiar pracy
      Pełny etat
    • Dokumenty
      Niewymagane CV
    • Pracownicy z Ukrainy
      Запрошуємо працівників з України
    • Języki
      Польська мова не потрібна
    Opis firmy

    LOGSTOR należy do irlandzkiej grupy KINGSPAN, jest wiodącym, globalnym dostawcą i producentem rurociągów dla przemysłu energetycznego. Główne gałęzie działalności to ogrzewanie i chłodnictwo zdalczynne, rozwiązania dla przemysłu transportu wszystkich rodzajów mediów przemysłowych, a także izolacja termiczna dla przemysłu naftowego i gazowego. W Polsce posiadamy 5 oddziałów: w Zabrzu, Gliwicach oraz Żorach, w ramach których zatrudniamy około 800 osób, zapewniając rozwojowe miejsca pracy.

    Opis stanowiska

    Do naszych Oddziałów w Zabrzu i Gliwicach poszukujemy kandydatów na stanowisko Operator Wózka Widłowego (Magazynier) z UDT. Jako Operator, będziesz brał udział w magazynowaniu rur, które produkujemy.

    Wymagania
    • Aktualne uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,
    • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (22-6, 14-22, 6-14),
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie z wykorzystaniem wózka widłowego,
    • Mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem,
    • Dobra organizacja własnej pracy, odpowiedzialność, sumienność.
    Co oferujemy
    • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę bezpośrednio z naszą firmą,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna do 667 zł/m-c + premia frekwencyjna do 200 zł/m-c, + dodatek nocny 20% (zgodny z k.p) + dofinansowanie do posiłków (ok. 420 zł netto/m-c od listopada do marca),
    • Dofinansowanie do wypoczynku, tzw. "wczasy pod gruszą",
    • Dodatkowe wypłaty w okresie jesienno-zimowym i wiosennym,
    • Prywatna opieka medyczna już od 2 zł,
    • Ubezpieczenie na życie już od 1 zł,
    • Dofinansowanie do pakietów sportowych,
    • Darmowa platforma do e-szkoleń,
    • Płatny program poleceń pracowniczych,
    • Prezenty / vouchery okolicznościowe,
    • Możliwość uzyskania uprawnień i podnoszenia swoich kwalifikacji,
    • Owocowe środy, darmowa kawa i herbata,
    • Darmowy parking pracowniczy.
    RODO

    LOGSTOR International Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu ul. Handlowa 1, tel. 32 248 9100, e-mail: logstor@kingspan.com będąca Administratorem Danych Osobowych (ADO) informuje Cię, że przekazując nam swoje CV:

    1. Wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez LOGSTOR International Sp. z o.o. (będącego ADO) wszystkich swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym / w CV na potrzeby prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu (zgoda obejmuje także dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania)

    2. Oświadczasz także, że zostałeś poinformowany przez LOGSTOR International Sp. z o.o. (ADO) o tym, że:

    - Twoje dane osobowe, które wskazywane są przez Kodeks Pracy - będą przetwarzane przez nas w oparciu o przepisy prawa (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

    Wszystkie pozostałe dane osobowe takie jak np. wizerunek, informacja o zainteresowaniach, przekazujesz nam dobrowolnie i będziemy je przetwarzać na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), którą wyraziłaś/eś przekazując nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne / swoje CV lub inne dokumenty związane z rekrutacją (np. certyfikaty, uprawnienia). Ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji, więc jeśli nie chcesz, żebyśmy je przetwarzali, usuń je ze swojego zgłoszenia / swojego CV.

    1. W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem logstor.rekrutacja@kingspan.com. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    2. Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym możemy przetwarzać także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (art. 6 ust. 1 lit. f RODO), polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    3. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym: uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

    W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem logstor.rekrutacja@kingspan.com.

    1. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO.

    2. Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od przesłania zgłoszenia / CV lub do momentu odwołania przez Ciebie zgody do przetwarzania danych osobowych i żądania ich usunięcia.

    3. Twoje dane osobowe możemy przekazywać: dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych, a także innym Spółkom z Grupy LOGSTOR oraz przedstawicielom właścicieli Grupy LOGSTOR.

    4. Nie będziemy przekazywać Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    5. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem logstor.rekrutacja@kingspan.com lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem dpo@logstor.com

  • Dodane: 16.09.2024
    Wygasa: 16.10.2024

    Popularne ogłoszenia