• Pomocnik Tapicera

    Big Jobs Sp. z o.o.

    • Lokalizacja
      Mroczeń
    • Poziom stanowiska
      Pracownik fizyczny
    • Widełki płacowe
      6400 - 9930 zł brutto / msc.
    • Rodzaj umowy
      Umowa o pracę
    • Model pracy
      Stacjonarna
    • Wymiar pracy
      Pełny etat
    • Dokumenty
      Wymagane CV
    • Pracownicy z Ukrainy
      Запрошуємо працівників з України
    • Języki
      Польська мова не потрібна
    Opis firmy

    Jesteśmy biurem pracy z siedzibą w Katowicach i oddziałem we Wrocławiu. Dla polskiej firmy zajmującej się produkcją mebli tapicerowanych, poszukujemy osoby na stanowisko Pomocnik Tapicera. Miejsce pracy Baranów k. Kępna.

    Opis stanowiska
    • piankowanie stelaży tapicerskich.
    Wymagania
    • sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywane zadania;
    • pracowitość i spostrzegawczość;
    • umiejętność pracy w zespole;
    • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
    Co oferujemy
    • umowę o pracę;
    • wynagrodzenie w wysokości 6400-9930 zł brutto;
    • pracę na jedną zmianę, w godz. 6:00-16:00;
    • możliwość przyuczenia i zdobycia doświadczenia zawodowego;
    • pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie.
    RODO

    KLAUZULA INFORMACYJNA

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych zwane dalej „RODO”) informujemy, iż:

    a. Administratorem danych osobowych Klienta jest Big Jobs Sp. z o.o. Sobieskiego 27/4, 40-082 Katowice Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w organizacji administratora jest możliwy drogą elektroniczną pod adresem e-mail: support@bigjobs.pl

    b. Dane osobowe Klienta przetwarzane będą zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych, wdrożoną Polityką prywatności, w zakresie i celu niezbędnym do nawiązania, ukształtowania treści umowy, zmiany bądź jej rozwiązania oraz prawidłowej realizacji usług, w zakresie i celu niezbędnym do wypełnienia uzasadnionych interesów (prawnie usprawiedliwionych celów), a przetwarzanie nie narusza praw i wolności osoby, której dane dotyczą, jak również w zakresie i celu zgodnym ze zgodą wyrażoną przez Klienta.

    c. Odbiorcami danych osobowych Klienta będą podmioty świadczące usługi księgowe, informatyczne, marketingowe, analityczne, prawne.

    d. Dane osobowe Klienta nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

    e. Dane osobowe Klienta będą przechowywane przez okres wykonania umowy, a po jej wykonaniu lub cofnięciu zgody tylko w zakresie na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem lub jeżeli przepisy krajowe albo unijne bądź prawa międzynarodowego obligują Administratora do retencji danych. Administrator ma prawo udostępniać dane osobowe Klienta podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa (np. organom ścigania).

    f. Klient posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

    g. Klient ma prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Kupującego narusza przepisy RODO

    h. Podanie przez Klienta danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy. Klient jest zobowiązany do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia i wykonania umowy.

    i. Dane osobowe Klienta nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania.

    j. Administrator wdrożył pseudonimizację, szyfrowanie danych oraz wprowadził kontrolę dostępu dzięki czemu minimalizuje skutki ewentualnego naruszenia bezpieczeństwa danych. Dane osobowe przetwarzają osoby wyłącznie upoważnione przez administratora albo przetwarzający, z którymi administrator ściśle współpracuje.

    ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Big Jobs Sp. z o.o. Sobieskiego 27/4, 40-082 Katowice 954 284 01 55 576600034 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

  • Dodane: 03.09.2024
    Wygasa: 03.10.2024

    Popularne ogłoszenia