• Spawacz (m/w/d)

    Manpower GmbH & Co. KG

    • Lokalizacja
      Görlitz
    • Poziom stanowiska
      Pracownik fizyczny
    • Widełki płacowe
      80.00 - 115.00 zł brutto / godz.
    • Rodzaj umowy
      Umowa o pracę
    • Model pracy
      Stacjonarna
    • Wymiar pracy
      Pełny etat
    • Dokumenty
      Wymagane CV
    Opis firmy

    Nasz klient to renomowany producent w branży budowy pojazdów szynowych. Dla niego poszukujemy spawaczy w Görlitz, z możliwością rozpoczęcia pracy w najbliższym możliwym terminie.

    Manpower to globalnie działająca agencja pośrednictwa pracy, która specjalizuje się w łączeniu wykwalifikowanych pracowników z renomowanymi firmami. Od wielu lat Manpower wspiera ludzi w osiąganiu ich celów zawodowych i zapewnia dostęp do atrakcyjnych miejsc pracy w różnych branżach.

    Opis stanowiska
    • Zakres obowiązków :
    • Wykonywanie prac spawalniczych zgodnie z rysunkami i instrukcjami
    • Spawanie metodą MAG
    • Zapewnienie jakości spoin poprzez kontrolę wizualną i pomiary
    Wymagania
    • Wykształcenie z branży metalowej
    • Wieloletnie doświadczenie w spawaniu metodą MAG
    • Gotowość do odbycia szkolenia / certyfikacji lub posiadanie certyfikatów spawalniczych:
      ISO 9606-1 135 P FW FM5 S t02 PG sl
      ISO 9606-1 135 P FW FM1 S t10 PF ml
      ISO 9606-1 135 P FW FM1 S t02 PG sl
      ISO 9606-1 135 P BW FM5 S s02 PC ss nb
      ISO 9606-1 135 P BW FM1 S s10 PF ss nb
      ISO 9606-1 135 P BW FM1 S s02 PF ss nb
    • Gotowość do pracy zmianowej
    • Dobra znajomość języka niemieckiego, polskiego lub angielskiego, w celu zapewnienia komunikacji w miejscu pracy
    Co oferujemy
    • Umowa o pracę na pełny etat
    • Stawka godzinowa od 18,31 € brutto, po 3 miesiącach 19,06 € brutto, po 15 miesiącach 26,27 € brutto
    • Szeroki zakres świadczeń socjalnych oraz dodatki urlopowe i świąteczne
    • Dieta: 14€/28€ dla kandydatów spoza regionu
    • Ryczałt za zakwaterowanie: 20€
    • Dodatek nocny
    • Bardzo dobra dostępność miejsca pracy środkami transportu publicznego
    • Niedroga stołówka
    • Indywidualna opieka i stworzenie profilu zawodowego
    • Szkolenie spawalnicze / certyfikacja dla kandydatów z doświadczeniem zawodowym!!!
    RODO

    Ich willige in die Speicherung, Verarbeitung und Übermittlung an die Tochtergesellschaften sowie verbundenen Unternehmen der Manpower Group meiner persönlichen Daten, zum Zwecke der Bereitstellung von Arbeits- oder Beschäftigungsmöglichkeiten, ein. Meine Daten werden automatisch nach 12 Monaten gelöscht, es sei denn, ich erteile eine Einwilligung für eine darüberhinausgehende Speicherung.

    Ich willige in die Nutzung meiner personenbezogenen Daten zu Werbezwecken ein.

  • Dodane: 17.09.2024
    Wygasa: 17.10.2024

    Popularne ogłoszenia