• Specjalista ds. Obsługi Klienta Serwisu

    Lubhunters

    • Lokalizacja
      Lublin
    • Poziom stanowiska
      Specjalista (Mid / Regular)
    • Rodzaj umowy
      Umowa o pracę
    • Model pracy
      Stacjonarna
    • Wymiar pracy
      Pełny etat
    • Dokumenty
      Wymagane CV
    Opis firmy

    LUBhunters to lubelska firma zajmująca się headhuntingiem, consultingiem HR i szkoleniami. Wieloletnie doświadczenie rekruterów i trenerów LUBhunters, połączone z wyczerpującą znajomością biznesu i skupieniem na realizacji celów, pozwalają adekwatnie odpowiadać na potrzeby rynku oraz skutecznie łączyć najwłaściwszych kandydatów z pracodawcami. Dla naszego klienta – KOMATZ POLSKA – jedynego w Polsce dystrybutora urządzeń do natrysku materiałów budowlanych marki KOMATZ poszukujemy osoby na stanowisko:

    Specjalisty ds. obsługi klienta SEWISU
    MIEJSCE PRACY: Lublin

    Opis stanowiska

    DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE:

    • Rejestrowanie zgłoszeń serwisowych oraz koordynowanie ich realizacji we współpracy z kierownikiem serwisu;
    • Samodzielne tworzenie pism serwisowych oraz przygotowywanie wycen napraw pogwarancyjnych;
    • Obsługa reklamacji zarówno drogą mailową, jak i telefoniczną;
    • Kompleksowa obsługa klienta zgodnie z firmowymi standardami;
    • Doradztwo techniczne przy sprzedaży części oraz urządzeń z serwisu;
    • Odpowiadanie na zapytania klientów i rozwiązywanie zgłaszanych problemów;
    • Weryfikacja dokumentacji sprzedażowej oraz wystawianie faktur;
      Zarządzanie relacjami z klientami (CRM), w tym nawiązywanie kontaktu i dbanie o satysfakcję klientów;
    • Przygotowywanie raportów sprzedażowych i analiza wyników;
    • Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy w kontaktach z klientami;
    • Ścisła współpraca z innymi działami firmy, aby zapewnić terminową i wysokiej jakości obsługę klienta.
    Wymagania

    PRZEŚLIJ SWOJĄ APLIKACJĘ JEŚLI POSIADASZ:

    • Pasje i zmysł techniczny;
    • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i pracy zespołowej;
    • Zaangażowanie, kreatywność oraz potrafisz wykazać się inicjatywą;
    • Samodzielność i umiejętność efektywnego planowania oraz organizowania zadań;
    • Dobra znajomość pakietu MS Office;
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze klienta w branży motoryzacyjnej, maszynowej lub przemysłowej (min. 2 lata).
    Co oferujemy

    PRACODAWCA ZAOFERUJE CI:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz system prowizyjny;
    • Prace w firmie produkcyjnej z własną marką, dążącej do osiągnięcia sukcesu na rynkach międzynarodowych;
    • Przyjazną, nie korporacyjną atmosferę w zespole zorientowanym na realizację celów;
    • Dofinansowanie do opieki medycznej oraz kart sportowych;
    • Ubezpieczenie grupowe.
    RODO

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych firmę Katarzyna Jośko LUBHUNTERS, ul. Szafranowa 21/2, 20-810 Lublin dla celów prowadzenia aktualnej rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.

    Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania w kolejnych naborach prowadzonych przez Katarzynę Jośko LUBHUNTERS przez okres najbliższych 12 miesięcy.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie mi ofert pracy z wykorzystaniem podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu.

  • Dodane: 02.09.2024
    Wygasa: 02.10.2024

    Popularne ogłoszenia