• Szef działu produkcji (Production Manager)

    Gravet Consulting Sp. z o.o.

    • Lokalizacja
      Ozorków
    • Poziom stanowiska
      Menadżer
    • Rodzaj umowy
      Umowa o pracę
    • Model pracy
      Stacjonarna
    • Wymiar pracy
      Pełny etat
    • Dokumenty
      Wymagane CV
    Opis firmy

    Dla europejskiego lidera w branży produkcyjnej, który ma silną pozycję na rynkach większości krajów europejskich, oferując nie tylko zaawansowane technologie, ale również nowoczesną stylistykę i konsekwentnie rozwija politykę dbałości o środowisko i zrównoważonego rozwoju, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: SZEF DZIAŁU PRODUKCJI (Production Manager)

    Opis stanowiska

    Szef Działu Produkcji (Production Manager) odpowiada za całościowe zarządzanie procesem produkcyjnym i zespołem oraz ciągłe doskonalenie pracy działu. Raportuje bezpośrednio do Zarządu Spółki i kieruje pracą ponad 100 osobowego zespołu.

    Główny zakres odpowiedzialności:

    • Nadzór nad terminową realizacją planu produkcyjnego i zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego przy zachowaniu bezpieczeństwa pracowników
    • Realizowanie celów produkcji w oparciu o wyznaczone wskaźniki
    • Zapewnianie procesu produkcyjnego zgodnego z przyjętymi normami jakości m.in. ISO oraz standardami Lean Management
    • Inicjowanie projektów inwestycyjnych CAPEX dotyczące działu produkcji oraz zgłaszanie pomysłów dla doskonalenia i optymalizacji procesów
    • Udział w tworzeniu rocznych i kwartalnych planów budżetowych
    • Odpowiedzialność za przestrzeganie wymogów BHP oraz przeciwpożarowych
    • Współpraca z innymi działami zakładu w realizacji założonych celów spółki
    • Zarządzanie zespołem produkcji oraz odpowiedzialność za rozwój ich kompetencji, m.in. planowanie szkoleń i ścieżek karier
    • Reprezentowanie zakładu w kontrolach przeprowadzanych przez upoważnione instytucje i organy zewnętrzne
    • Udział w projektach wewnątrzfirmowych i międzynarodowych.
    Wymagania

    Profil zawodowy kandydata/kandydatki:

    • Wykształcenie wyższe techniczne. Studia podyplomowe będą dodatkowym atutem
    • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym z obszaru produkcji wyłącznie w firmach z branży technicznej: obróbka metalu, przetwórstwo tworzyw sztucznych, itp.
    • Konieczne: doświadczenie w międzynarodowej organizacji oraz doświadczenie w zarządzaniu ponad 50 osobowym zespołem produkcyjnym
    • Poparte udokumentowanymi sukcesami osiągnięcia w zakresie optymalizacji procesów
    • Doświadczenie w prognozowaniu, tworzeniu budżetów dla działu produkcji
    • Praktyczna znajomość narzędzi Lean i doświadczenie w ich wdrażaniu
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. B2), znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
    • Prawo jazdy kat. B
    • Mile widziane: wiedza z zakresu odpowiedzialności za ochronę środowiska w przemyśle i ograniczania oddziaływania procesów produkcyjnych na środowisko.
    Co oferujemy

    Pracodawca oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach w Polsce i zagranica oraz międzynarodowych projektach
    • Pakiet pozafinansowych elementów wynagrodzenia.
    RODO

    Prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności znajdującej się na stronie www.gravet.com.pl/praca oraz zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Gravet Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. H. Sienkiewicza 13, w celu przedstawienia mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Jednocześnie potwierdzam zapoznanie się z Polityką Prywatności firmy Gravet Consulting Sp. z o.o., zostałem/zostałam poinformowany/na o celu i sposobie przetwarzania moich danych osobowych, okresie ich przechowywania oraz przysługujących mi prawach."

  • Dodane: 23.08.2024
    Wygasa: 23.09.2024

    Popularne ogłoszenia