• PRACOWNIK MAGAZYNOWY

    PPH Standard Sp. z o.o.

    • Lokalizacja
      Lublin
    • Poziom stanowiska
      Pracownik fizyczny
    • Rodzaj umowy
      Umowa o pracę
    • Model pracy
      Stacjonarna
    • Wymiar pracy
      Pełny etat
    • Dokumenty
      Wymagane CV
    • Pracownicy z Ukrainy
      Запрошуємо працівників з України
    Opis firmy

    PPH Standard Sp. z o.o. jest prężnie działającą i rozwijającą się firmą w branży chemicznej. Należy do grona wiodących dystrybutorów chemikaliów dostarczanych do różnych gałęzi przemysłu. Firma współpracuje z wieloma dostawcami i klientami na całym świecie.

    W związku z ciągłym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

    PRACOWNIK MAGAZYNOWY

    Opis stanowiska

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

    • rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu
    • kontrolę ilościową przyjmowanych towarów
    • pracę z wykorzystaniem skanera ręcznego
    • kompletowanie towarów do wysyłki
    • dbałość o utrzymanie porządku w magazynie oraz w polach spedycyjnych

    Wymagania

    • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi – warunek konieczny
    • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
    • umiejętność pracy w zespole, poczucie odpowiedzialności za jakość wykonywanej pracy
    • dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków

    Co oferujemy

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i renomie
    • prywatną opiekę medyczną
    • ubezpieczenie grupowe
    • abonament rekreacyjno-sportowy

    Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z działem kadr pod nr telefonu (81)7100525

    Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu.

    RODO

    Klauzula informacyjna – rekrutacja

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej RODO) informuję, iż:
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest STANDARD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Karola Olszewskiego 10, kod pocztowy 20-481 , adres e-mail: chemia@standard.pl, tel.817100500

    2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji:
    a) podstawą przetwarzania jest art. 22(1) § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy
    (Dz. U. 2018, poz. 108 ze zm.), prawnie uzasadniony interes administratora, zgodnie z art. 6 ust.1 lit. f RODO oraz zgoda uczestnika rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a RODO,
    b) podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych
    z przeprowadzeniem procesu rekrutacji,
    c) brak zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów postępowania rekrutacyjnego skutkuje odrzuceniem aplikacji .

    3. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, a także cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie.
    a) cofnięcie zgody na przetwarzanie danych nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, dokonanego przed wycofaniem zgody na jej podstawie,
    b) oświadczenie, o którym mowa w lit. a może być złożone w formie pisemnej lub elektronicznej, na adres mailowy chemia@standard.pl;
    c) oświadczenie, o którym mowa w lit. a składa się administratorowi danych.

    4. Przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych nie będzie podlegało zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, o którym mowa w art. 22 ust. 1 i 4 RODO.

    5. Dane osobowe przetwarzane będą:
    a) do momentu zakończenia procesu rekrutacji i wyłonienia osoby na stanowisko określone
    w ogłoszeniu,
    b) przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji,
    c) przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji i mogą zostać wykorzystane przez Administratora dla potrzeb rekrutacji na stanowiska pracy o podobnych wymaganiach, a które będą odbywały się w ciągu 6 miesięcy od dnia zakończenia procesu rekrutacji, na cele której dane są przetwarzane;
    d) przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji i mogą zostać przekazane do następujących podmiotów:
    1) Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe STANLAB Sp. z .o.o. z siedzibą w (20-481) Lublinie przy ul. Olszewskiego 13,
    2) JARMAG Sp. z o.o. z siedzibą w (20-481) Lublinie przy ul. Olszewskiego 4,
    3) STANCHEM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Chemiczne z siedzibą w (21-025) Niemce, ul. Kolejowa 105A.

    6. Z ww. podmiotami Administrator posiada stosowne umowy o przetwarzania danych osobowych.

    7. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

    8. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne.

    9. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    10. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.

  • Dodane: 06.09.2024
    Wygasa: 06.10.2024

    Popularne ogłoszenia