• Lokalizacja
      Wrocław
    • Poziom stanowiska
      Pracownik fizyczny
    • Rodzaj umowy
      Umowa o pracę
    • Model pracy
      Stacjonarna
    • Wymiar pracy
      Pełny etat
    • Dokumenty
      Wymagane CV
    Opis firmy

    Rawlplug od 100 lat ekspertem w branży zamocowań - to znaczy, że projektujemy i produkujemy uznane na świecie systemy zamocowań, elementy złączne i narzędzia. Dzięki nim możesz wygodnie obejrzeć mecz na stadionie Wembley w Londynie, znaleźć się szybko na dowolnym piętrze wieżowca Burj Khalifa w Dubaju, czy delektować się muzyką w najlepszych warunkach odsłuchowych Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Zobacz więcej na rawlplug.com.

    Opis stanowiska
    • samodzielna obsługa szlifierek konwencjonalnych jak również sterowanych numerycznie;
    • produkcja części form wtryskowych i części maszyn na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej;
    • czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów;
    • nadzór jakościowy nad wykonanymi detalami.
    Wymagania
    • doświadczenie w obsłudze szlifierek – min. 1 rok;
    • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
    • umiejętność obsługi szlifierek konwencjonalnych i numerycznych;
    • umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, czujniki zegarowe itp.);
    • dokładność w wykonywaniu zadań;
    • gotowość do pracy 2-zmianowej.
    Co oferujemy
    • umowę o pracę na pełen etat;
    • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy;
    • pracę w profesjonalnym, doświadczonym zespole;
    • bezpieczne środowisko pracy;
    • parking samochodowy i rowerowy dla pracowników;
    • dofinansowanie do posiłków, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe.
    RODO

    INFORMACJA DOT. PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
    DLA KANDYDATÓW DO ZATRUDNIENIA

    KTO PRZETWARZA PAŃSTWA DANE OSOBOWE?

    Współadministratorami Państwa danych osobowych są łącznie:

    RAWLPLUG 5PL sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, oraz

    RAWLPLUG S.A. z siedzibą we Wrocławiu oraz Koelner Rawlplug IP sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.

    Oznacza to, że Współadministratorzy są wspólnie odpowiedzialni za przetwarzanie Państwa danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy nr 95/46/WE (zwanego dalej „RODO”) i innymi powszechnie obowiązującymi przepisami, z zapewnieniem odpowiednich środków bezpieczeństwa.

    RAWLPLUG S.A. we Wrocławiu jest spółką dominującą zarówno wobec RAWLPLUG 5PL sp. z o.o. we Wrocławiu jak i Koelner Rawlplug IP sp. z o.o. we Wrocławiu, tj. ich jedynym udziałowcem posiadającym udziały odpowiadające 100% wartości kapitału zakładowego.

    DANE KONTAKTOWE

    Mogą Państwo skontaktować się ze współadministratorami w każdej chwili w sprawie przetwarzanych przez nas danych osobowych.

    Dane adresowe:
    RAWLPLUG 5PL sp. z o.o.
    ul. Kwidzyńska 6, 51-416 Wrocław
    e-mail: rodo.5pl@rawlplug.com lub rodo.rsa@rawlplug.com lub rodo.krip@rawlplug.com

    Pod poniższym adresem internetowym znajdą Państwo szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez administratorów oraz zastosowane przez nas środki zabezpieczeń, a także informacje dotyczące przysługujących Państwu uprawnień i sposobu ich realizacji: rodo.rawlplug.com

    JAKIE PAŃSTWA DANE OSOBOWE PRZETWARZAMY?

    Przetwarzamy Państwa dane osobowe wymienione w przepisie art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku - Kodeks pracy (Dz.U.2022.1510), podane nam w toku procesu rekrutacyjnego na stanowisko w zakładzie pracy administratora.

    Możemy przetwarzać także inne Państwa dane osobowe, jeśli tylko Państwo je nam dobrowolnie podadzą. W takim wypadku, takie dobrowolne podanie nam dodatkowych danych osobowych będzie traktowane równoważnie ze zgodą na ich przetwarzanie.

    W JAKIM CELU I NA JAKIEJ PODSTAWIE PRAWNEJ PRZETWARZAMY PAŃSTWA DANE OSOBOWE?

    Państwa dane osobowe uzyskujemy bezpośrednio od Państwa w związku z prowadzeniem procesu rekrutacji w zakładzie pracy administratora. Przetwarzanie przez nas Państwa danych osobowych odbywa się w następujących celach i na następujących podstawach prawnych:

    w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, przez czas konieczny do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, na podstawie określonej w art. 6 ust. 1 lit. b RODO;
    w celu przeprowadzenia nowych procesów rekrutacyjnych z Państwa udziałem, lecz wyłącznie jeżeli udzielili Państwo na to osobną zgodę, przez okres nie dłuższy niż 3 lata od dnia wyrażenia zgody, na podstawie określonej w art. 6 ust. 1 lit. a RODO.

    INFORMACJA O ODBIORCACH DANYCH OSOBOWYCH

    Państwa dane osobowe możemy przekazywać:

    podmiotom przetwarzającym dane w naszym imieniu, w związku z wykonywaniem na nasze zlecenie pewnych czynności:
    podmiotom obsługującym nasze systemy teleinformatyczne lub udostępniającym nam narzędzia teleinformatyczne i zasoby teleinformatyczne, w tym podmiotom realizującym dla nas usługi z zakresu prowadzenia akcji mailingowych;
    podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi doradcze, usługi kadrowe, konsultacyjne, audytowe, pomoc prawną, podatkową, usługi rachunkowe;
    innym administratorom danych (odbiorcom danych) przetwarzającym dane we własnym imieniu:
    podmiotom zajmującym się działalnością kurierską lub pocztową;
    organom państwowym, organom władzy sądowniczej, organom samorządu terytorialnego – na zasadach przewidzianych w powszechnie obowiązujących przepisach prawa.

    PRZEKAZYWANIE PAŃSTWA DANYCH OSOBOWYCH POZA EOG (do państw trzecich)

    Nie przewidujemy przekazania Państwa danych osobowych do państw trzecich.

    OKRES, PRZEZ KTÓRY DANE OSOBOWE BĘDĄ PRZECHOWYWANE

    Okres przetwarzania przez administratora Państwa danych osobowych zostały wskazane w opisie celów i podstaw prawnych przetwarzania Państwa danych osobowych.

    PAŃSTWA UPRAWNIENIA WYNIKAJĄCE Z RODO

    RODO przyznaje Państwu następujące prawa odnośnie Państwa danych osobowych:

    dostęp do danych osobowych (w tym uzyskanie kopii danych) – na zasadach określonych w art. 15 RODO;
    sprostowanie (poprawienie) danych osobowych – na zasadach określonych w art. 16 RODO
    usunięcie danych osobowych – na zasadach określonych w art. 17 RODO;
    ograniczenie przetwarzania – na zasadach określonych w art. 18 RODO;
    przeniesienia danych do innego administratora danych – na zasadach określonych w art. 20 RODO.
    sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych – na zasadach określonych w art. 21 RODO.

    Z powyższych praw mogą Państwo korzystać poprzez kontakt administratorem, używając do tego danych kontaktowych wskazanych powyżej, w szczególności za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rodo.5pl@rawlplug.com , rodo.rsa@rawlplug.com , rodo.krip@rawlplug.com

    Przy składaniu wniosku lub podczas kontaktu możemy prosić o podanie dodatkowych informacji, umożliwiających nam weryfikację Państwa osoby.

    DOBROWOLNOŚĆ PODANIA DANYCH OSOBOWYCH

    Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 § 1 pkt 1-3 Kodeksu pracy, jest obowiązkiem wynikającym z przepisów prawa pracy, a brak ich podania uniemożliwi przeprowadzenie wobec Państwa procesu rekrutacji i spowoduje brak rozpatrywania Państwa jako kandydatów na dane stanowisko. Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 § 1 pkt 4-6 Kodeksu pracy może być konieczne wyłącznie gdy zajdą sytuacje opisane w art. 221 § 2 Kodeksu pracy, tj. podanie takich danych będzie niezbędne do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku.

    Podanie przez Państwa jakichkolwiek innych danych osobowych jest dobrowolne i niewymagane.

    ZAUTOMATYZOWANE PODEJMOWANIE DECYZJI – W TYM PROFILOWANIE.

    Nie dokonujemy zautomatyzowanego podejmowania decyzji mających wobec Państwa skutek prawny lub istotnie wpływających na Państwa sytuację. Nie dokonujemy także profilowania.

    SKARGA

    Mają Państwo prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2 00-193 Warszawa, tel. 22 531 03 00, fax. 22 531 03 01, e-mail: kancelaria@uodo.gov.pl

    - jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie przez nas danych osobowych narusza prawo.

  • Dodane: 03.09.2024
    Wygasa: 03.10.2024

    Popularne ogłoszenia