• Key Account Manager

    LeasingTeam Professional

    • Lokalizacja
      Lublin
    • Poziom stanowiska
      Menadżer
    • Rodzaj umowy
      Umowa o pracę
    • Model pracy
      Hybrydowa / Zdalna
    • Wymiar pracy
      Pełny etat
    • Dokumenty
      Wymagane CV
    Opis firmy

    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 20 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

    Opis stanowiska

    Aktualnie dla jednego z naszych klientów, polskiej firmy specjalizującej się w zarządzaniu odpadami przemysłowymi oraz świadczącej usługi dostarczania surowców i rozwiązań IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Key Account Manager

    Nr ref.: 00125433

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych (zakłady przemysłowe);
    • Sprzedaż rozwiązań firmy - zarządzanie gospodarką odpadów przemysłowych;
    • Przygotowywanie ofert, prowadzenie spotkań z klientami, udział w negocjacjach umów;
    • Realizacja celów sprzedażowych;
    • Analiza konkurencji;
    • Współpraca z działami firmy i partnerami zewnętrznymi.
    Wymagania
    • Doświadczenie zawodowe na stanowisku analogicznym, w firmie zajmującej się gospodarką odpadami - preferowane;
    • Umiejętność sprzedaży w trybie projektowym i współpracy z wieloma interesariuszami;
    • Gotowość do pracy w terenie oraz prawo jazdy kategorii B.;
    • Łatwość uczenia się rozwiązań technicznych i ciągłego poszerzania wiedzy;
    • Umiejętność identyfikacji potrzeb klienta;
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - mile widziane.
    Co oferujemy
    • Kontrakt B2B;
    • Praca w formie terenowej + zdalnej (konieczność pojawiania się w Warszawskim biurze raz na 4-5 tygodni);
    • Szkolenie wprowadzające trwające miesiąc/dwa miesiące w siedzibie głównej (Warszawa). Na ten czas pracodawca zapewnia mieszkanie służbowe;
    • Miesięczna marża od sprzedaży;
    • Auto służbowe do użytku prywatnego;
    • Benefity: opieka medyczna, karta multisport.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania.

    RODO

    KLAUZULA INFORMACYJNA

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych zwane dalej „RODO”) informujemy, iż:

    a. Administratorem danych osobowych Klienta jest LeasingTeam Professional Taśmowa 7C,
    02-677 Warszawa Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w organizacji administratora jest możliwy drogą elektroniczną pod adresem e-mail: t.burgiel@ltprofessional.pl

    b. Dane osobowe Klienta przetwarzane będą zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych, wdrożoną Polityką prywatności, w zakresie i celu niezbędnym do nawiązania, ukształtowania treści umowy, zmiany bądź jej rozwiązania oraz prawidłowej realizacji usług, w zakresie i celu niezbędnym do wypełnienia uzasadnionych interesów (prawnie usprawiedliwionych celów), a przetwarzanie nie narusza praw i wolności osoby, której dane dotyczą, jak również w zakresie i celu zgodnym ze zgodą wyrażoną przez Klienta.

    c. Odbiorcami danych osobowych Klienta będą podmioty świadczące usługi księgowe, informatyczne, marketingowe, analityczne, prawne.

    d. Dane osobowe Klienta nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

    e. Dane osobowe Klienta będą przechowywane przez okres wykonania umowy, a po jej wykonaniu lub cofnięciu zgody tylko w zakresie na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem lub jeżeli przepisy krajowe albo unijne bądź prawa międzynarodowego obligują Administratora do retencji danych. Administrator ma prawo udostępniać dane osobowe Klienta podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa (np. organom ścigania).

    f. Klient posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

    g. Klient ma prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Kupującego narusza przepisy RODO

    h. Podanie przez Klienta danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy. Klient jest zobowiązany do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia i wykonania umowy.

    i. Dane osobowe Klienta nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania.

    j. Administrator wdrożył pseudonimizację, szyfrowanie danych oraz wprowadził kontrolę dostępu dzięki czemu minimalizuje skutki ewentualnego naruszenia bezpieczeństwa danych. Dane osobowe przetwarzają osoby wyłącznie upoważnione przez administratora albo przetwarzający, z którymi administrator ściśle współpracuje.

    ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LeasingTeam Professional Taśmowa 7C,
    02-677 Warszawa 5361909208 506229685 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

  • Dodane: 28.08.2024
    Wygasa: 28.09.2024

    Popularne ogłoszenia