• Sales Manager (dział surowców kosmetycznych)

    Lubhunters

    • Lokalizacja
      Poniatowa
    • Poziom stanowiska
      Specjalista (Mid / Regular)
    • Rodzaj umowy
      Kontrakt B2B / Umowa o pracę
    • Model pracy
      Hybrydowa
    • Wymiar pracy
      Pełny etat
    • Dokumenty
      Wymagane CV
    Opis firmy

    LUBhunters to lubelska firma zajmująca się headhuntingiem, consultingiem HR i szkoleniami. Wieloletnie doświadczenie rekruterów i trenerów LUBhunters, połączone z wyczerpującą znajomością biznesu i skupieniem na realizacji celów, pozwalają adekwatnie odpowiadać na potrzeby rynku oraz skutecznie łączyć najwłaściwszych kandydatów z pracodawcami. Dla naszego klienta A-SENSE sp. z o.o specjalizującej się w produkcji surowców chemicznych poszukujemy osoby na stanowisko:

    SALES MANAGER
    (dział surowców kosmetycznych)
    Miejsce pracy: Poniatowa (możliwość pracy hybrydowej)

    Opis stanowiska

    TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:

    - Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz udział w targach branżowych;
    - Tworzenie i implementacja długoterminowej strategii marketingowej firmy zgodnie z jej celami biznesowymi;
    - Monitorowanie realizacji planów marketingowych;
    - Przygotowanie i koordynacja produkcji materiałów promocyjnych (ulotki, broszury, banery reklamowe itp.);
    - Zarządzanie treściami na stronie firmy oraz na profilach w mediach społecznościowych;
    - Ścisła współpraca z działem sprzedaży;
    - Regularne monitorowanie rynku, analiza działań konkurencji i identyfikowanie nowych możliwości rozwoju;

    Wymagania

    PRZEŚLIJ SWOJĄ APLIKACJĘ JEŚLI POSIADASZ:

    - Doświadczenie w sprzedaży w sektorze surowców kosmetycznych lub znajomość branży kosmetycznej od innej strony;
    - Wykształcenie wyższe z zakresu marketingu, chemii, biologii, farmacji lub dziedzin pokrewnych;
    - Biegłą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
    - Umiejętność nieszablonowego pozyskiwania leadów
    - Praktyczną znajomość rynku kosmetycznego, w tym trendów i konkurencji;
    - Umiejętności techniczne: planowanie i realizacja kampanii reklamowych w mediach, opracowywanie materiałów promocyjnych, znajomość narzędzi do obsługi stron internetowych oraz kont w mediach społecznościowych.
    - Elastyczność czasową i gotowość do podróży służbowych;
    - Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, dobrą organizację czasu pracy, dokładność, samodzielność;
    - Mile widziana znajomość innych języków obcych i doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.

    Co oferujemy

    Jeśli opisany zakres obowiązków wydaje Ci się atrakcyjny i dopasowany do ciebie, ale chcesz bliżej poznać i zrozumieć specyfikę opisanego stanowiska pracy to zaaplikuj i wyślij nam swoje CV na tą ofertę

    RODO

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych firmę Katarzyna Jośko LUBHUNTERS, ul. Szafranowa 21/2, 20-810 Lublin dla celów prowadzenia aktualnej rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.

    Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania w kolejnych naborach prowadzonych przez Katarzynę Jośko LUBHUNTERS przez okres najbliższych 12 miesięcy.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie mi ofert pracy z wykorzystaniem podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu.

  • Dodane: 02.09.2024
    Wygasa: 02.10.2024

    Popularne ogłoszenia